نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

23. بهمن 1396 - 12:31
رحیمی گفت: در این حادثه جانسوز 9 نفر از همشهریان و هموطنان ما جان باختند، 3 نفر قطع عضو شده اند و مابقی با شکستگی اعضاء بدن و جراحات وارده در مراکز پزشکی مشهد در حال درمان های لازم هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ در پی واژگونی اتوبوس حامل زائران مشهدالرضا که در نزدیکی شهرستان طبس دچار حادثه گردید، بدین سبب پایگاه خبری تحلیلی چهارفصل گفتگویی کوتاه و اختصاصی با رحیمی فرماندار گچساران انجام داده است تا از آخرین اطلاعات واصله آگاه گردد.

 

فرماندار گچساران به چهارفصل گفت: در این حادثه جانسوز 9 نفر از همشهریان و هموطنان ما جان باختند، 3 نفر قطع عضو شده اند و مابقی مصدومان با شکستگی اعضاء بدن و جراحات وارده در مراکز پزشکی مشهد در حال درمان های لازم هستند.

 

رحیمی افزود: علت اصلی این تصادف که اتوبوس مذکور دچار انحراف از جاده گردیده است، خستگی و خواب آلودگی راننده گزارش شده است.

 

فرماندار گچساران در پایان با اظهار همدردی با همه خانواده های داغدار و حادثه دیده بیان کردند: مجروحان در ناحیه طبس و فردوس از طریق بالگرد به نواحی پزشکی مجهزتر در خراسان شمالی منتقل گردیده است تا در روند بهبود مصدومان اقدامات لازم هرچه سریعتر صورت بپذیرد.

انتهای پیام /

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی