نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

28. بهمن 1396 - 9:41
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از انتقال ایدز و هپاتیت از مادر به کودک با حضور کارشناسان مبارزه با بیماری ها، مراقبین سلامت و بهورزان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از چرام؛سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از برگزاری کارگاه آموزشی برنامه پیشگیری از انتقال ایدز از مادر به کودک و هپاتیت با حضور کارشناسان مبارزه با بیماری ها، مراقبین سلامت و بهورزان خبر داد.

 

علی جعفری فر، صبح امروز در این کارگاه آموزشی گفت: این کارگاه جهت پرسنل مبارزه با بیماری ها، مراقبین سلامت، ماما و بهورزان شبکه بهداشت و درمان و با حضور  کارشناس ایدز و بیماریهای رفتاری معاونت بهداشتی برگزار شده است.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام افزود: هدف از برگزاری این کارگاه بازآموزی و افزایش سطح آگاهی پرسنل در برنامه مذکور و رفع مشکلات اجرایی برنامه است.

 

در پایان این کارگاه، کارشناس مسئول برنامه ایدز معاونت بهداشتی رویکردهای مهم در ایجاد دسترسی برای انجام خدمات مشاوره، آموزش، آزمایش ایدز و در نهایت درمان و مراقبت مادران باردار HIV مثبت را مطرح و  آموزشهای لازم را برای حاضرین در این کارگاه ارائه داد.

 

تصاویر:

 
 
 
 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی