نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

30. بهمن 1396 - 15:55
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد شرایط اب و هوایی را نامساعد دانست و گفت: احتمال اینکه تا غروب آفتاب امروز به لاشه هواپیما دست پیدا کنند نیست و باید منتظر بمانیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل ؛معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد درگفتگو با خبرنگار باشت نیوز گفت: تیم های مختلفی ازاستان اصفهان،کهگیلویه و بویراحمد،بوشهر،کرمانشاه و دیگر استان ها در منطقه حضور دارند و درحال جست وجو هستند .

جعفر گوهرگانی گفت:پروازهای مختلفی همراه با بالگردها و هلیکوپتر ها  صورت گرفته است و با پهپاد ها در حال بررسی منطقه هستند .

وی نیروهای دریایی،سپاه،ارتش را حاضر در منطقه سقوط هواپیما دانست و عنوان کرد: همه نیروها در حال تلاش هستند تا بتوانند لاشه هواپیما را پیدا کنند.

جعفر گوهرگانی گفت: طبق عکس هایی که با پهپاد گرفته شده احتمال اینکه لاشه هواپیما پیدا شود وجود دارد، و آثاری دال بر اینکه در کدام منطقه سقوط،کرده پیدا شده است.

معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد شرایط آب و هوایی در منطقه سقوط هواپیما را نامساعد دانست و گفت: احتمال اینکه تا غروب آفتاب به لاشه هواپیما دست پیدا کنند نیست و باید منتظر بمانیم .

انتهای پیام/

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا