نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

6. اسفند 1396 - 8:30
مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: به هیچ عنوان امکان صعود کوهنوردان و امدادگران به منطقه حادثه دیده در این اوضاع جوی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ به دنبال سانحه هوایی تهران_یاسوج که در ارتفاعات 4000 متری کوه دنا اتفاق افتاد و در پی آن تعداد زیادی از هم وطنان مان جان خود را از دست دادند. از این اتفاق ناگوار تا الآن 8 روز می گذرد و کار عملیات و امداد ونجات برای بیرون آوردن جان باختگان حادثه در زیر برق و بوران با مشکل روبرو گردیده است.

 

این پایگاه خبری و اطلاع رسانی برای مطلع شدن از آخرین وضعیت عملیات امداد و نجات ارتباط تلفنی مستقیم با وفایی مقدم مدیریت بحران استان کهگیلیویه و بویراحمد که در کمپ عملیات و نجات قرار دارد برقرار نموده است تا آخرین اطلاعات را از زبان وی بشنود.

 

مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد به چهارفصل گفت: عملیات امداد و نجات روز به روز به دلیل شدت باران و برف سخت و سخت تر می شود و به هیچ عنوان امکان صعود کوهنوردان و امدادگران به منطقه حادثه دیده در این اوضاع جوی وجود ندارد.

 

وفایی مقدم افزود: همه تیم های عملیاتی امداد و نجات به همراه بالگردها در حالت آماده باش کامل هستند تا به محض مساعد شدن هوا کار امداد رسانی را شروع نمایند و خانواده های  داغدار را بیشتر از این منتظر نگذارند.

 

مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: همه ما نگران این عملیات سخت و طاقت فرسا هستیم و تمامی تیم های عملیاتی امداد و نجات درصدد هستند  که هر چه زودتر به این اتفاق ناگوار پایان دهند تا بازماندگان این سانحه  را از دلواپسی و نگرانی دربیاورند. استدعا داریم همانطور که مردم فهیم این خطه تا به حال صبوری به خرج دادند خواهشمندیم تا حصول نتیجه آرامش خود را حفظ نمایند.

انتهای پیام /

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی