نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

26. اسفند 1396 - 21:00
فرماندار بهمئی در اقدامی جالب برای هر مدیر خود یک فایل با مضمون نقاط ضعف و نقاط قوت تشکیل می دهد و با این کار آنها را ارزیابی می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهافصل به نقل از آوای ماغر؛ فرماندار بهمئی عصر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان گفت:بنده اهل هیاهو نیستم، نظم حلقه مفقوده مدیران شهرستان است، معتقدم مدیر باید اقتدار داشته باشد و نظم را بین مدیران دستگاه ها برقرار کند.

حکمت اله سنایی تصریح کرد: بنده روی گوشی خود یک فایل برای مدیران شهرستان ایجاد کردم که در این فایل ابتدا نقاط قوت و بعد از آن نقاط ضعف هریک ثبت می شود و شرایط ادامه همکاری بنده با مدیران با بررسی همین فایل ها صورت می گیرد.

وی گفت: یک اکانت در شرکت گوگل دارم که همه فایلهای ایجاد شده بر روی موبایلم در آن ثبت می شود و در صورت گم شدن موبایل یا پاک شدن اطلاعات، با ورود به اکانت اینرنتی، تمامی مستندات بنده بازیابی می شوند ؛بنا براین پرونده مدیران تحت هر شرایطی در دسترس بنده است.

سنایی افزود: با توجه به اینکه مصوبات شورای ترافیک در زمان مناسبی اجرایی شد، از پلیس راهور، پلیس راه و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تقدیر می شود.

فرماندار بهمئی در ادامه گفت: پیش بینی های لازم برای امنیت عمومی در ایام نوروز، رصد کامل بازار و قیمت کالاها و خدمات، مهیا نمودن مساجد و امکان بین راهی برای اقامه نماز ، فعال نمودن مراکز بهداشتی و اورژانس، مراکز تفریحی، شبکه های بانکی و مراکز راهنمایی و اطلاع رسانی برای مسافرین نوروزی و مهیا نمودن هر چه بهتر برای استفاده گردشگران نوروزی، صورت گرفت.

سنایی افزود: همه دستگاه ها ملزن به تکریم مردم به خصوص در ایام نوروز می باشند.

فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد:در ایام نوروز هر گونه جابجایی اسباب و اساسیه منازل و ادارات باید با هماهنگی نیروی انتظامی باشد و هر گونه مورد مشکوک در سریع ترین زمان ممکن به نیروی انتظامی گزارش شود.

سنایی در پایان گفت:با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه، بحث کنترل و تنظیم بازار در اولویت قرار دارد  که باید  مسئولان در این راستا دقت بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی