نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

11. فروردين 1397 - 6:12
جاذبه زنانه و احساسی ترامپ، هر روز بیش از پیش آشکارتر می گردد که نشان می دهد شاید در آینده نزدیک وزرات جنگ و کلید خزانه داری کاخ سفید تغییر و تحول زنانه داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ از هنگامی که دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده است، رفت و آمد زنانه به کاخ سفید آنچنان زیاد شده است که این تکثر و فزونی موجب برهم خوردن نظم و اختلال در سیاست های خانوادگی و دیپلماسی ترامپ گردیده است. میل زیادی و احساسی اریکه دار کاخ سفید به زنان از طیف های مختلف موجی از اختلافات را در بین مردم آمریکا، سیاست مداران و خانواده ترامپ را برانگیخته است که شاید به همین راحتی نتوان آن را در قالب جملات و نظریه پردازی بیان نمود.

 

تنش‌ میان همسر سابق و کنونی دونالد ترامپ بالا گرفته است، در یک طرف ایوانا ترامپ حضور دارد که خودش را “بانوی اول” می‌داند و در طرف دیگر ملانیا ترامپ است که بر کاخ سفید سلطه دارد .سخنگوی ملانیا ترامپ، همسر سوم و کنونی رئیس‌جمهوری آمریکا به مصاحبه جنجالی ایوانا ترامپ، همسر اول رئیس‌جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.

ملانیا همسر سابق دونالد ترامپ را به تلاش برای “جلب توجه و خودخواهی” متهم کرد. این اظهارات پس از آن مطرح شد که ایوانا در برنامه‌ای برای فروش خاطراتش به شوخی خودش را بانوی اول خطاب کرد .ایوانا ۶۸ ساله در مصاحبه‌ای با ای‌بی‌سی نیوز برای تبلیغ فروش کتاب جدیدش به روابط دیرینه‌اش با چهل و پنجمین رئیس‌جمهوری آمریکا پرداخت. او با خنده گفت: من شماره مستقیم کاخ سفید را دارم اما واقعا نمی‌خواهم به او زنگ بزنم چون ملانیا آنجاست و واقعا قصد ندارم حس حسادت و یا چیزی شبیه به آن را تحریک کنم چون اساسا من همسر اول ترامپ هستم. خب من بانوی اول هستم. متوجه شدید؟

 

این سخنان موجب شد تا ملانیا ترامپ ۴۷ ساله که غالبا کم حرف است، بیانیه‌ای صادر کند. سخنگوی او گفت: خانم ترامپ کاخ سفید را خانه بارون و رئیس‌جمهوری آمریکا کرده است. او عاشق زندگی در واشنگتن است و بانوی اول بودن در ایالات متحده آمریکا برای او مایه افتخار است. او قصد دارد از عنوان و نقش خودش برای کمک به کودکان استفاده کند، نه فروش کتاب. چنین سخنانی از جانب یک همسر سابق کاملا بی‌ربط است و متاسفانه تنها هدف او جلب توجه است.

ایوانا ترامپ مادر سه فرزند دونالد ترامپ است؛ دونالد جونیور، ایوانکا و اریک. ملانیا هم از رئیس‌جمهوری آمریکا پسری نوجوان به نام بارون دارد. دونالد ترامپ یک دختر هم از همسر دومش به نام تیفانی دارد این در حالی است که از همان آغاز به کار دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، تغییر و تحولات بسیاری در دولت او انجام گرفته، حالا خبرها از پیوستن یک بازیگر و خواننده جوان به کاخ سفید حکایت دارد.

 

یک هنرپیشه و خواننده زن آمریکایی که در چند فیلم و سریال سابقه بازیگری دارد، به عنوان دستیار و معاون مطبوعاتی به کاخ سفید اضافه ش.  به گزارش سی‌ان‌ بی سی،"کارولاین سانشاین" ۲۲ ساله یکی دیگر از افرادی است که با سابقه تلویزیونی و رسانه‌ای به دولت ترامپ ملحق می‌شود .پیش از این "هیثرت نوئرت" مجری سابق شبکه فاکس نیوز به عنوان سخنگوی وزارت خارجه و "لری کودلو" مجری شبکه سی‌ان‌بی‌سی به عنوان رئیس شورای ملی اقتصادی کاخ سفید کار خود را در دولت ترامپ آغاز کرده‌اند.

اکنون که دونالد ترامپ در کنار خود تنوع زنانه ای را در سیاست های منطقه ای و کلان احساس می کند و این جاذبه زنانه قبل از رئیس جمهوری آمریکا هم در وجود وی به وضوح و در حد رسوایی احساس می شد، باید دید که بالاخره آیا ترامپ به همین حد مشاوران زن کفایت می کند و یا در ادامه برای پست های کلیدی تر و کارآتر از وجود زنان در نقش وزراتخانه های جنگ و یا اینکه آیا کلید خزانه داری آمریکا را آیا به یک زن خواهد سپرد تا جمع شان خانوادگی تر گردد یا نه؟!

انتهای پیام /

 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی