نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

11. خرداد 1400 - 15:30
معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول امروز با اعلام خبر حادثه زمینی برای هواپیمای آموزشی اف پنج پایگاه چهارم شکاری دزفول، گفت: متاسفانه این حادثه باعث شهادت ۲ خلبان این جنگنده شد.

به گزارش چهارفصل بنا به اعلام دفاع‌پرس، «علی فرهمندپور» امروز با اعلام خبر حادثه زمینی برای هواپیمای آموزشی اف پنج پایگاه چهارم شکاری دزفول، گفت: متاسفانه این حادثه باعث شهادت ۲ خلبان این جنگنده شد.

وی با تاکید بر اینکه این حادثه بر روی زمین رخ داده است، افزود: امروز هیچ گونه پرواز هوایی نداشتیم که دچار سانحه شده باشد.

پرواز‌ها در رادار‌ها قابل رصد هستند
فرهمندپور با بیان اینکه پرواز‌ها در رادار‌ها قابل رصد هستند، تصریح کرد: اینکه عنوان شده هواپیما بعد از پرواز، سقوط کرده به هیچ عنوان صحت ندارد.

فرماندار ویژه دزفول با تسلیت شهادت ۲ خلبان این حادثه، افزود: ابعاد این حادثه توسط تیم ارزیابی که از تهران به دزفول آمده‌اند در حال بررسی است و جزئیات بیشتر در مورد این حادثه و خلبانان شهید آن از طریق پایگاه چهارم شکاری دزفول بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.
 

پایگاه چهارم شکاری دزفول به عنوان پایگاه مقدم هوایی در طول هشت سال دفاع مقدس مقاومت جانانه‌ای داشته و خلبانان دلیر این پایگاه نیز رشادت غیرقابل توصیفی در دفاع از حریم هوایی و زمینی میهن اسلامی از خود نشان دادند.

این پایگاه که در هشت سال دفاع مقدس به عنوان پایگاه مقاومت شناخته شد در دوران دفاع مقدس ۵۰ خلبان شهید تقدیم دفاع از اسلام و میهن کرده است.

 

تیتر

ولایت مداری در آسمان

شهادت راه مردان خدا

تیتر

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی