نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

10. شهريور 1400 - 13:30
سینا خادم‌ پور : دو الی سه تا پیشنهاد خیلی خوب دارم ؛ هر موقع آقای فرهاد مجیدی صلاح دانستند و من را نخواستند با کمال میل ، احترام می گذارم و مقصد بعدی ام را مشخص می کنم

به گزارش چهارفصل سینا خادم‌ پور هافبک دفاعی تیم استقلال در محل باشگاه استقلال حاضر شد.

او بعد از خروج از باشگاه درباره دلیل حضورش در جمع خبرنگاران گفت :

به باشگاه آمدم تا پیگیر وضعیت و کارهایم باشم، با خودم فکر کردم که در پست من بازیکنان زیادی جذب شدند، من همیشه صبوری کردم و بهترین عملکرد را داشتم. امسال فرصت کمی به من رسید و فقط دو بازی انجام دادم که باز هم عملکرد خوبی داشتم.

سینا خادم‌ پور در خصوص اینکه بعد از بازی خوب او مقابل نساجی مازندران، مجیدی باز هم او را نیمکت نشین کرد گفت :

من همیشه فرهاد مجیدی را دوست داشتم و ایشون هم من را دوست دارد و همیشه به من کمک کردند، من باید به تصمیم سرمربی احترام بگذارم.

وی درباره آخرین وضعیت خودش افزود :

منتظر آقای مددی هستم تا جلسه ای با او برگزار کنم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

خادم‌ پور در پاسخ به سوال ” آیا از تیم های دیگر هم پیشنهادی داری ؟  ” گفت :

خیلی صادقانه و رک بگویم دو الی سه تا پیشنهاد خیلی خوب دارم، هر موقع باشگاه استقلال و آقای فرهاد مجیدی صلاح دانستند و من را نخواستند با کمال میل احترام میگذارم و مقصد بعدی ام را مشخص می کنم.

اولویت من استقلال است و من این تیم و هوادارانش را دوست دارم  ولی دیگر یک جاهایی باید به فکر خودت و خانواده ات باشی، من هم آینده فوتبالی دارم، هم دوره های من در تیم ملی بزرگسالان حضور دارند، بازیکنانی که به استقلال منتقل می شوند خیلی سریع فیکس می شوند، من به پای صبوری هایم ایستاده ام برای فیکس شدن تلاش می کنم و فقط دوست دارم که به من هم اعتماد کنند حرف من فقط همین است.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی