نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

21. دى 1400 - 8:14
فوتبالیست جوان کهگیلویه و بویراحمدی که در تیم فوتبال پیکان تهران توپ می زند مورد توجه تیم های استقلال و پرسپولیس تهران قرار گرفته است.

به گزارش چهارفصل استان کهگیلویه و بویراحمد مهد  استعدادهای ناب ورزشی از جمله فوتبال است که در سال های ابتدایی دهه نود بازیکنانی مانند اینما موسوی در استقلال و میلاد غریبی در پرسپولیس تهران حضور داشتند و در سال های اخیر نیز بازیکنانی مانند رشید مظاهری که به پیراهن تیم ملی نیز رسید و بابک مرادی در میادین ورزشی خوش درخشیدند.

علیرضا کوشکی مهاجم جوان و ۲۱ ساله پیکانی‌ها اهل شهرستان گچساران یکی از پدیده‌های نیم فصل اول لیگ بیست و یکم تا به اینجای کار بوده که مورد توجه سرخابی‌ها قرار گرفته است. مهاجمی که مدنظر مهدی مهدوی‌کیا برای حضور در رقابتهای تاجیکستان تیم ملی زیر ۲۳ سال هم بود اما باشگاه پیکان کوشکی را به تیم زیر ۲۳ سال نداد.

 

کوشکی در رقابت های امسال لیگ برتر 4 گل از جمله به تیم های پرسپولیس و سپاهان به ثمر رسانده است.

 

طی روزهای گذشته خبر علاقه استقلال و فرهاد مجیدی به جذب این بازیکن مطرح شد و حالا گفته می‌شود که پرسپولیس به دنبال مهاجم پیکان است.

این بازیکن که پیش از این سابقه کار کردن زیر نظر حمید مطهری را داشته حالا بیشتر از قبل مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته چرا که با توجه به مصدومیت عیسی آل کثیر از یکطرف و ضعف گلزنی مهاجمان پرسپولیس از طرف دیگر، یحیی گل‌محمدی و همکارانش به دنبال جذب یک مهاجم در بازار زمستانی هستند و گویا کوشکی یکی از گزینه‌های اصلی آنهاست.

کادر فنی پرسپولیس معتقد است سبک بازی این بازیکن بسیار شبیه به علی علیپور است و می تواند در پرسپولیس تبدیل به یک ستاره شود.

در این بین باید به این موضوع اشاره کرد با توجه به نیاز بیشتر پرسپولیس به جذب مهاجم گلزن و همچنین روابط خوب یحیی گل‌محمدی و مجتبی حسینی شاید شانس این بازیکن برای حضور در جمع قرمزها بیشتر باشد. امروز یکی از روزنامه‌ها هم مدعی شد شاید روابط نه چندان خوب اکبر محمدی با فرهاد مجیدی مانع انتقال احتمالی کوشکی به استقلال شود البته تصمیم نهایی را در این باره مدیران پیکان خواهند گرفت و باید دید رضایتنامه این بازیکن برای کدام یک از دو تیم صادر خواهد شد و بحث عدد و رقم هم در این باره مهم خواهد بود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی