نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

28. تير 1401 - 9:21
مدافع جوان آبی‌های تهران در اردوی این تیم در ترکیه هم، لبخند از روی لبانش جدا نمی‌شود.

به گزارش چهارفصل وقتی فرهاد مجیدی برای جذب صالح حردانی حاضر شد علاوه‌بر انتقال آرش رضاوند و موافقت با انتقال دائم عارف آقاسی، با پرداخت مبلغی برای رضایت‌نامه این بازیکن هم موافقت کند، کمتر هوادار استقلال از تصمیمش حمایت کردند. با این حال حضور او در نیم‌فصل دوم لیگ و تاثیرگذاری فوق‌العاده‌اش در دربی پایتخت، هواداران استقلال را از تدوام غنی‌بودن سمت راست دفاعی تیمشان به مانند همه سال‌های قبل راحت کرد.

حضور صالح حردانی در اردوی قطر تیم ملی، باعث شد تا این بازیکن با انگیزه بیشتری فصل جدید فوتبال ایران را آغاز کند. او که با وجود سن کمترش نشان داده پای ثابت تمام خوشحالی‌های بازیکنان بعد از گلزنی و جشن‌های شادی در عکس‌های گروهی است، به سرعت در بین بازیکنان و هواداران استقلال جا باز کرده و در اردوی آنکارای این تیم هم مانند گذشته خندان است.

صالح که در نبود وریا غفوری مسئولیت سنگین‌تری دارد و باید برنامه‌های ساپینتو را در سمت راست دفاع استقلال پیاده کند، امیدوار است با رسیدن به مرز آمادگی در تمرینات پیش‌فصل زیر نظر ساپینتو، فصل را به گونه‌ای آغاز کند که در سال جام جهانی بتواند نظر مثبت کادرفنی تیم ملی را هم جلب کند.

صالح حردانی (زاده ۵ دی ۱۳۷۷؛ دیشموک) اهل استان کهگیلویه و بویراحمد است که در پست دفاع راست برای باشگاه فوتبال استقلال تهران بازی می‌کند.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی