نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

18. فروردين 1402 - 15:21
حجت‌الاسلام پیش‌قدم گفت: یک بانوی آمر به معروف به دلیل تذکر لسانی به بانوی کشف حجاب کرده در خیابان‌های شهر یاسوج با اسپری موردحمله فردی ناشناس قرار گرفت.

به گزارش چهارفصل حجت‌الاسلام پیشقدم گفت: یک بانوی آمر به معروف به دلیل تذکر لسانی به بانوی کشف حجاب کرده در خیابان‌های شهر یاسوج با اسپری مورد حمله فردی ناشناس قرار گرفت.

 
دبیر ستاد استانی امر به معروف و نهی از منکر کهگیلویه و بویراحمد افزود: در ابتدا از این بانوی هم استانی که در راستای فرهنگ تذکر لسانی و احساس وظیفه و ادای دین به آرمان شهدا و انقلاب احساس تکلیف کرد تقدیر و تشکر به عمل آمد اما از طریق قانونی، پیگیر پرونده بانوی کشف حجاب کرده خواهیم شد.
 
 
وی بیان کرد: از زمان وقوع این حادثه، نماینده حقوقی ستاد، پیگیر این مسئله شده و با عنایت و دستور ویژه دادستان‌ مرکز استان، پرونده در شعب ویژه تشکیل و اظهارات آمر به معروف ثبت و ضبط شد.
 
 
این مسئول عنوان کرد: با توجه به متواری شدن فرد خاطی، شناسایی متهم از طریق استعلام پلاک خودرو انجام گرفت و حکم احضار متهم و توقیف خودرو صادر شده و تا حصول نتیجه، ستاد به طور جدی از طریق نماینده حقوقی خود، پیگیر احقاق حقوق این بانوی آمر به معروف است.
 
 
حجت‌الاسلام پیش قدم در این باره اظهار داشت که از حقوق آمرین به معروف، ذره ای کوتاه نخواهیم آمد. 
 
 
 
انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی