نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

9. خرداد 1402 - 17:27
رئیس فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از خداداد افشاریان خواست بیشتر در استان خودش حضور داشته باشد.

به گزارش چهارفصل  مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که برای برگزاری انتخابات ریاست هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کرده بود در خصوص وضعیت فوتبال این استان توضیحاتی داد و توصیه‌هایی کرد که البته یکی از مهم ترین توصیه های تاج به خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان بود.

 

مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که فوتبال استان را چگونه می بینید اینگونه توضیح داد که استان ظرفیت های بسیار خوبی دارد اما باید کار بیشتری در آن صورت گیرد.

 

اما مهمترین بخش اظهار نظر مهدی تاج در خصوص فوتبال کهگیلویه و بویراحمد توصیه به خداداد افشاریان بود که از او می خواست بیشتر به استان خودش سر بزند و بیشتر فوتبال این استان را مورد توجه قرار دهند و در یک کلام از خداداد افشاریان خواست تا بیشتر به فوتبال استان خودش بچسبد.

 

 در طول هفته های اخیر یکی از ایرادات رسانه‌ها به خداداد افشاریان عدم حضور خود او در استان و یا حضور بسیار کم رنگ او در کهگیلویه و بویراحمد بود که همین مساله مورد سوال این رسانه قرار گرفته بود چرا که سازمان بازرسی نیز پیش از این نسبت به این مساله تذکر داده بود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی