نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

6. خرداد 1403 - 13:06
مراسم گرامیداشت شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان در مصلی بزرگ امام خمینی شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی 《چهارفصل》: مراسم گرامیداشت یادوخاطره شهیدجمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهور ایران اسلامی و همراهان گرامی ایشان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و عموم مردم در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهر یاسوج برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در مراسم گرامی داشت شهدای خدمت گفت: در این چند روز از فعالیت‌های این شهید والامقام خیلی صحبت شد، از هر کسی سوال کردند با گریه جواب دادند که چه تصویری از شهید رئیسی دارید، یکی تواضع، دیگری اخلاص و لبخند مهربانانه با مردم یکی دوندگی ایشان و خستگی ناپذیری این خادم امام رضا را مطرح می‌کرد هر کسی از دریچه‌ای ویژگی ها و شخصیت ایشان را بیان کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خرم روز افزود: امام صادق(ع) فرموده اهل بهشت ویژگی هایی دارند و اگر مردم در این دنیا با بهشتیان زندگی نکنند و کارها و خدماتشان بهشتی نباشد فیض شهادت را نخواهند برد. 

وی ادامه داد:زندگی شهید رئیسی و همراهان از این ویژگی‌هایی که امام صادق در این بیان زبیا دارند بهره مند بودند. 

خرم روز بیان داشت: در حدیثی آمده است اهل بهشت چهره‌ای دارند که برای دیگران آرامش بخش است‌ وقتی مردم برای دیدار به خودروی ایشان هجوم می برد با چهره خندان پذیرایی مردم بود، پیرزنی در چهارمحال و بختیاری گفت وقتی نامه ام را بردم با چهره باز نامه ام را گرفت و حرف هایمان را شنید ، بخشی از گریه مردم به خاطر اخلاق، منش و برخوردی بود که شهید رئیسی داشتند.

وی با اشاره با صفت دوم بهشتیان گفت: اهل بهشت زبانشان خشن نیست و اخلاق نبوی دارند این سید عزیز و شهیدی که برای خدمت به مردم و گره گشایی از کار مهربان بود و علی رغم اینکه بی مهری می دید و می شنید اما چیزی نگفت و می گفت هر کسی برنامه ای برای رفع مشکلات مردم و گره گشایی از کشور دارد دریغ نکنید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: اهل بهشت دل مهربانی دارند اگر در مناظره طعنه شنید با عملکرد و روش، نه طعنه زبان به آنها پاسخ داد؛اهل بهشت سخاوتمند هستند و گره کشایی می کنند از مردم.

خرم روز ابراز داشت: شهید رئیسی پنجشنبه، جمعه و وقت اداری و غیر اداری نمی شناخت و برای گره گشایی از مردم می دوید؛ که امام رضا می فرمایند روی این کره خاکی خداوند بندگانی دارند که می دوند پیگیری می کنند برای گره کشایی از کار و زندگی مردم که هیچ دریغی نمی کنند و هیج آرامشی نداشتند، که شهید رئیسی در این ۳۳ ماهه اینگونه بودند.

وی ادامه داد:مردم در تشییع جنازه در تهران قم تبریز بیرجند و مشهد با خیل خروشانشان شهادت دادند که آیت الله رئیسی به این بیان امت عمل کردند و برای کار مردم دویدند، که اینها فردای قیامت در آرامش و آسایش خواهند بود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اذعان داشت: پیامبر اکرم(ص)  فرمود هر کسی برای مردم تلاش کند خداوند محبت او را در دلش می گذارد، شهید رئیسی در راه خدمت و تلاش برای بهبود مشکلات جانشان را تقدیم خداوند کردند.

لازم به ذکر است؛عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، خبر سانحه بالگرد آیت‌الله شهید سید ابراهیم رئیسی در منطقه ورزقان آذربایجان شرقی در فضای مجازی و محافل رسانه‌ای دست‌به‌دست شد و ۱۸ ساعت پس از جستجوی نفس‌گیر برای کسب اطلاع از وضعیت وی و همراهانش، سرانجام ساعت ۸ صبح روز میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، خبر عروج شهادت‌گو نه هشتمین رئیس‌جمهور کشورمان تیتر یک رسانه‌های جهان شد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی