نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

24. خرداد 1403 - 14:45
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد شاخصه‌های یک رئیس‌جمهور اصلح را عنوان کرد و گفت: کسی را می‌خواهیم که سرباز رهبر باشد و ولایت‌مداری شاخصه او باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «چهارفصل» : سردار حمید خرمدل در اولین رویداد جام رسانه‌ای امید با بیان اینکه امید یک اکسیر و انگيزه برای رسیدن به هدف والا و متعالی است، گفت: اگر امید نباشد مسیر رسیدن به هدف کند می شود و در جا می‌زنیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب می گذرد و امروزه جمهوری اسلامی در همه عالم به عنوان یک قدرت و مجموعه تمدن ساز مورد تکریم است، افزود: سوالی که مطرح است اینکه از کجا به کجا رسیدیم؟. 

شهادت‌طلبی رمز پیروزی است

وی با اشاره به بیانات امامین انقلاب گفت: امروز ما یک کشور قدرتمند هستیم و با امید به سوی آینده روشن می‌رویم و دشمنان را به عقب می‌رانیم که از کجا این شیوه و عظمت به دست آمده است.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: امام راحل در این خصوص راه را به ما نشان دادند که می‌فرمایند شهادت طلبی رمز پیروزی است و هیچ کشوری را سراغ نداریم که بدون هزینه پله ترقی را طی کرده باشد.

سردار خرمدل بیان کرد: امام می فرمایند آنچه به دست آوردیم حاصل خون‌ها است امروزه خون شهدای غزه موجی را در خیابان‌های اروپا و دانشگاه‌ها به وجود آورده است چرا که در منظومه ما خون شهدا هدر نمی‌رود.

وزن جمهوری اسلامی ایران بعد از وعده صادق بالا رفته است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اگر بخواهم یک دستاورد خون شهدا را نام ببرم عملیات وعده صادق است، رژیم صهیونیستی بیش از ۷۰ سال است که سودای از نیل تا فرات را در سر دارد و در همه ساز و کارهای نظامی، اقتصادی و سایر حوزه‌ها قدرتمند است و همه کشورهای قدرتمند پشت سر او هستند اسرائیل دارای بمب اتم است، صدها جنگنده دارد، سیستم امنیتی و جاسوسی قدرتمندی دارد و اعراب را در نبردهای مختلف شکست داده است سال‌ها است از گنبد آهنین صحبت می‌کند.

وی با بیان اینکه برخی چهره‌های دانشگاهی و سیاسی چون تحلیل مادی دارند از درک آنچه امروزه صورت می‌گیرد عاجز هستند، گفت: آنچه جمهوری اسلامی طی این سال‌ها گفته به آن عمل کرده است که نزدیک آن عملیات صادق است در همین عملیات آمریکایی که روزی شاه ایران را انتخاب می‌کرد و در کشور ما کدخدایی می‌کرد التماس می کرد که یا به اسرائیل حمله نکنیم اگر حمله کردیم کوتاه باشد.

مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه وزن جمهوری اسلامی ایران بعد از عملیات وعده صادق تغییر پیدا کرد، گفت: این عملیات موجب شادی و نشاط میان جریان‌های مقاومت و دل‌های آزادگی خواهان منطقه شد، حمله به اسرائیل تلفاتی یک حمله وحشیانه به ساختمان کنسولگری ما در سوریه نبود ما همه عقده اعراب را سر اسرائیل را درآوردیم و همه کشورها بانشاط و امیدوار شدند.

وی با اشاره به این موضوع که می‌شود قله‌های موفقیت را فتح کرد اما هزینه دارد به سخنان مقام معظم رهبری اشاره و عنوان کرد به فرموده رهبری در مسیر رسیدن به قله فراز و نشیب ها وجود دارد بایدشمن به عقب می رود و اسرائیل دیگر رویای نیل تا فرات را ندارد که به برکت خون شهدا است.

در آزمون بزرگی قرار داریم

سردار خرمدل عنوان کرد: بعد از انقلاب پیشرفت کردیم هر چند عقب ماندگی‌هایی هنوز وجود دارد در همبن استان روستاهای بالای ۱۰ خانوار برق رسانی شدند.

فرمانده سپاه فتح عنوان کرد: در حوزه اقتصادی که همه ما گلایه‌هایی داریم اما فراموش کردیم ۴۵ سال روی پا خودمان ایستادیم، در دولت شهید رئیسی سرعت پیشرفت بیشتر شد اما نباید با شهادت رئیس جمهور این مسیر پیشرفت متوقف شود.

سردار خرمدل در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه انقلاب ما در برهه بسیار بسیار حساس و سرنوشت‌سازی قرار دارد، گفت: امروزه در یک آزمون بزرگ انقلاب قرار داریم بعد از شهادت رئیس جمهور شهید و همراهان همه ما در این آزمون بزرگ مسئول هستیم و هیچ کسی در مقابل دین و آینده کشور بی‌مسئولیت نیست.

وی با بیان اینکه همراهی مردم در تشییع شهدا نشان داد ذائقه مردم همچین فردی را می خواهد، به شاخصه‌های رئیس جمهور اشاره و عنوان کرد: فردی می‌خواهیم که سرباز رهبری باشد و در این کشتی که رهبری ناخدا است دنبال سرباز هستیم و کسی که بگوید من یکی رهبری یکی هم به درد کشور ما نمی‌خورد.

کشور به رئیس جمهور شاسی بلند سوار نیاز ندارد

وی مردم داری را دومین ویژگی‌های رئیس جمهور آینده دانست و گفت: انقلاب ما انقلاب سرمایه‌داری نیست بلکه انقلاب مستضعفان است و رئیسی جمهوری می خواهیم که سر سفره‌های مردم و همراه آنها باشد نه اینکه ساعت ۱۰ صبح سر کار بیاید و دو بعدازظهر برگردد و پشت خودروهای شاسی بلند باشد.

سردار خرمدل جهادی و خستگی ناپذیر بودن را از دیگر ویژگی‌های رئیس جمهور دانست و گفت: رئیس جمهور شهید پنج شنبه و جمعه نمی شناخت لذا رئیس جمهور جهادی و خستگی‌ناپذیر و یک دولت چابک می‌خواهیم.

وی بیان کرد: کشور در این برهه حساس به رئیس جمهوری نیاز دارد که امتحان پس داده باشد و به فرموده مقام معظم رهبری خیلی به وعده‌ها خیلی دلخوش نباشند.

رئیس جمهوری می‌خواهیم که سرباز رهبری باشد

خرمدل استکبارستیزی را از دیگر ویژگی‌های رئیس جمهور آینده دانست و گفت: اصلا انقلاب ما استکبار ستیز و در مقابل اسرائیل است و رئیس جمهوری نمی خواهیم که به دشمنان ما لبخند بزنند و از هیمنه پوشالی اسرائیل بترسد بعد از عملیات وعده صادق اسرائیل نتوانست هیچ غلطی بکند.

وی  استکبارستیزی را از دیگر ویژگی‌های رئیس جمهور آینده دانست و گفت: اصلا انقلاب ما استکبار ستیز و در مقابل اسرائیل است و رئیس جمهوری نمی خواهیم که به دشمنان ما لبخند بزنند و از هیمنه پوشالی اسرائیل بترسد بعد از عملیات وعده صادق اسرائیل نتوانست هیچ غلطی بکند.

فرمانده سپاه فتح  بیان کرد: رئیس جمهوری می‌خواهیم که حامی جریان مقاومت باشد و دیگر خون دل‌هایی که شهید سلیمانی از عدم همراهی دولت‌ها خورد نباید تکرار شود، لذا کسی را می‌خواهیم که هم جریان مقاومت را باور داشته باشد هم حمایت کند‌.

سردار خرمدل بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در یک بزنگاه بزرگ تاریخی هستیم، شهید رئیسی یک الگو است که باید تکثیر شود هر کاری این رئیس جمهور شهید انحام می‌دادند برای رضای خدا بود ما هم هر کاری انجام می‌دهیم برای رضای خدا باشد تا در این آزمون بزرگ موفق باشیم.

 شهید رئیسی الگو است و این الگو باید تکثیر شود
وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران در یک بزنگاه بزرگ تاریخی هستیم، شهید رئیسی یک الگو است که باید تکثیر شود هر کاری این رئیس جمهور شهید انحام می‌دادند برای رضای خدا بود ما هم هر کاری انجام می‌دهیم برای رضای خدا باشد تا در این آزمون بزرگ موفق باشیم.

انتهای خبر/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی