نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

24. دى 1396 - 9:29
جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید،وقتی که اقبال مردم و آنهم بیشتر کشاورزان استان به سوی فردی است که خود انتخاب کرده اند و ترجیح داده اند وی در راس مدیریت کشاورزی استان باشد آیا بهتر نیست به نظر مردم احترام گذاشته شود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ رضا محمدی فعال اجتماعی و دانشجوی ارشد کشاورزی در یادداشتی نسبت به انتخاب رئیس جدید جهاد کشاورزی استان واکنش نشان داد و نوشت:  با مشخص شدن وضعیت جعفر گوهرگانی رئیس سابق سازمان جهاد و کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد و صدور حکم معاونت اقتصادی برای وی از سوی وزیر کشور گمانه زنی ها برای انتخاب جانشین وی همچنان ادامه دارد.

از قرار معلوم در بین گزینه های معرفی شده به وزارت کشور تنها دو گزینه شانس انتخاب دارند علیرضانژاد و فضل اله آذر فر که در بین دو گزینه روی میز انتخاب فضل اله آذر فر گزینه بهتر است چرا که وی علاوه بر تحصیلات دکترای کشاورزی تنها گزینه ای بوده که در تمامی نظر سنجی های سایت های استانی و شهرستانی و حتی کانال های تلگرامی نفر اول نظرسنجی ها بوده و این بیانگر این است که وی مورد تایید مردم و در راس کشاورزان استان می باشد.

 

آذر فر نسبت به دیگر گزینه دارای سوابق اجرایی و تحصیلات قابل محسوس بیشتر است و در وزارت جهاد و کشاورزی نیز مقبولیت بسیار بهتری به گزینه دیگر دارد.

فضل اله آذر فر،علاوه بر خانواده شهید بودنش ،رئیس کنونی جهاد و کشاورزی شهرستان دنا نیز می باشد که قریب به ده سال این سمت را بر عهده دارد و هم اکنون از مدیران موفق جهاد کشاورزی شهرستان های استان است.

وی دارای مدرک تحصیلی دکترای کشاورزی است و تا کنون دو کتاب به رشته تحریر در آورده است . کتاب فرآوری تولیدات دام و طیور وی در حال حاضر به عنوان مرجع در دانشگاههای کشور تدریس می شود و خود نیز استاد دانشگاه می باشد.

و در آخر…

آقایان نماینده،نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید،وقتی که اقبال مردم و آنهم بیشتر کشاورزان استان به سوی فردی است که خود انتخاب کرده اند و ترجیح داده اند وی در راس مدیریت کشاورزی استان باشد آیا بهتر نیست به نظر مردم احترام گذاشته و در این خصوص پای سیاست را به میان نیاورده و بگذاریم نظر مردم انتخاب شود نه گزینه سیاسیون!

انتهای پیام/

-------------------------------

انتشار این یادداشت الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

دیدگاه‌ها

آذرفرد انسان توانمند و دوست داشتنی هست
آذرفرد مدیر نمونه سال های ۹۳ و ۹۴ و ۹۵ و همچنین مدیر نمونه شهرستان و سفیر خدمت رسانی دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ بودند. ایشان بدور از مسایل سیاسی و نگاه قومی و قبیله ای وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و قاطبه مردم استان از انتصاب ایشان راضی هستند که این امر در نظر سنجی های مختلف سایت های استان نشان داده شده و محبوبیت بالایی دارند. امید است جهت توسعه و بهبود وضعیت کشاورزی مجمع نمایندگان استان حمایت کنند
دکتر آذرفرد دارای شخصیتی علمی و تحقیقاتی و اجرایی می باشند. ایشان دارای مدرک دکتری کشاورزی از بهترین دانشگاههای کشور بوده و دانشجوی نمونه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند. نامبرده دارای چندین مقاله ISI در مجلات علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا بوده و تجربه بسیار خوبی دارند. امید داریم که هر چه سریعتر این کار انجام شود. ایشان لیاقت و شایستگی این کار را دارند و نمیدانم چرا اینقد مسئولان این انتصاب را طولش میدن
واقعا هر جا خبری از آذرفر درج میشه کلی ازش تعریف میکنن و من این را به شخصه در تمام گروهها و سایت های خبری و نظر سنجی ها استان دیدم پس بیایید به نظرات و رای اکثریت احترام بگذاریم و من با این یادداشت هم بیشتر در موردش فهمیدم و از مجمع نمایندگان و دکتر تاجگردون عزیز تقاضا داریم که این انتصاب شایسته را هر چه سریعتر انجام بده
آقایان نماینده، نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید، وقتی که اقبال مردم و آنهم بیشتر کشاورزان استان به سوی فردی است که خود انتخاب کرده‌اند و ترجیح داده‌اند وی در رأس مدیریت کشاورزی استان باشد آیا بهتر نیست به نظر مردم احترام گذاشته و در این خصوص پای سیاست را به میان نیاورده و بگذاریم نظر مردم انتخاب شود نه گزینه سیاسیون!
حق با آذرفرد هست دیگه تمومش کنید
آقای آذرفرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا بهترین گزینه برای مدیریت جهاد کشاورزی استانه چون من بچه سی سختم و در این ده سالی که در شهر سی سخت مشغول به خدمته یکی از توانمند ترین مدیران پر کار، متخصص ، با کرامت و از خانواده های محترم شهدا و خوش اخلاق ترین مدیر شهرستان هست از آقایان نماینده انتظار داریم این انتصاب شایسته را انجام دهید
به نظر من آذرفرد از لحاظ پایگاه اجتماعی، مدیریت، تحصیلات، کارایی و نیروی جوانی بهتر از علیرضا نژاد هست
دکتر آذرفرد خیلی برای روستای ما کرده انشالله به امید حق و دعای مردم روستا بتونه مدیرکل هم بشه
دربین دو گزینه معلومه که آذرفرد شاخص تره
آذرفرد یه چهره علمی و دانشگاهیه

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی