نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

27. ارديبهشت 1396 - 11:47
شهر دهدشت توسط کاندیداهای شورای آینده خود به زباله دانی از تبلیغات و پوستر های انتخاباتی تبدیل شدهم است.

به گزارش سایت خبری چهار فصل، به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،  در زمان انتخابات با اعلام آغاز زمان قانونی تبلیغات کاندیداها ، شاهد هستیم که مقدار قابل ملاحظه ای کاغذ به شکل پوستر، تراکت در مکان های مختلف شهر دهدشت چسبانده و علاوه برآن در بین مردم پخش می شود متاسفانه مردم هم با انداختن این کاغذها در کوچه و خیابان خود را از شر کاغذها راحت می  کنند اما چهره ی بدی را به شهر می بخشند.

با یک نگاه کوتاه به راحتی می توان به این نتیجه رسید که نه تنها تبلیغات در همه جای شهر به صورت پراکنده چسبانده شده بلکه بیشتر پوسترها در مکان هایی که دسترسی به آنها سخت است  نصب شده که این موضوع پاکسازی شهر را ازشر این پوسترها که چهره نامناسبی را به شهر بخشیده برای رفتگران بسیار دشوار تر خواهد کرد.

با نگاهی گذرا به گوشه و کنار شهر دهدشت خواهید دید که  شهر پر شده از کاغذهای رنگی که متاسفانه بسیاری از این اوراق تبلیغی بر روی علائم راهنمایی و رانندگی، پایه‌های چراغ راهنمایی و سطل‌های زباله ،صندوق های صدقه و ... درسطح شهر چسبانده شده اند که جدا از نازیبایی ،مخاطراتی را برای شهروندان به همراه دارد، زیرا آنها را از دیدن علائم احتیاطی سطح شهر محروم می‌کند.

کار رفتگران تنها به شب انتخابات ختم نمی شود و چند روزی طول خواهد کشید تا شهر به حالت عادی خود برگردد و این همهمه به مشکلات کاری پاکبان افزوده است.

رفتگران قشر زحمتکشی هستند که مجبورند برای برداشتن هر کاغذ تبلیغاتی انتخابات کمر خود را خم کنند کمری که در زیر بار مشکلات مدتهاست که خم شده است.

اسلام خسروی دبیر اجرایی انتخابات کهگیلویه با فراخواندن چهار نفر ازکاندیدهای شورای شهردهدشت که اقدام به چسباندن پوستر برروی دیوار خیایان ها کرده بودند آن ها را مجبور به پاک کردن دیوارها کرد.

معاون فرماندار کهگیلویه گفت: به شدت با افرادی که در مکان های غیرمجاز اقدام به چسباندن پوسترکنند برخورد خواهد شد.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا