نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

22. اسفند 1396 - 13:31
در آئینی که در سالن اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد به یاد ایلیا دانشی جشن تولدی برگزار ویاد وخاطره این کودک جانباخته که از تهران برای جشن تولد خود در حال سفر به یاسوج بود گرامی داشته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ در این جشن شهبد یاری پور5ساله وطاها دانشی 16ساله برای ایلیا دیگر جانباختگان این حادثه مهمانان ویژه جشن تولد بودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان؛دکتر عبدالهادی دانشی فوق تخصص مغز واعضاب وپدر ایلیا گفت:چون بعلت شرایط کاری نتوانستم ایلیا را همراهی کنم حال که از وجود نازنینش بی بهره ام تصمیم گرفته ام جشن را برگزار کنم.

وی گفت:احساس می کنم در این جشن تمامی ایرانی ها به یاد تمامی جانباختگان حضور دارند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان کهگیلویه وبویراحمد هم گفت:یکی از ساختمانهای این کانون به یاد3کودک جانباخته نامگذاری می شود.

عیسی گرجی زاده گفت: با هدف گرامیداشت وماندگار شدن طاها وایلیا دانشی وشهید یاری پور آنان به عضویت افتخاری این کانون درآمده و کارت برای آنان صادر می شود.

وی گفت: از امروز سالن سیما کودک مارگون به نام ایلیا دانشی نامگذاری شد.

در این آئین که کودکان از مهدکودکها ومدارس حضور داشته برنامه های شعر-دیکلمه و سرود اجرا شد.

دکتر سیدرحمت الله تقویان به نمایندگی از جامعه پزشکی کادوی جشن تولد را به آقایان خوبانی پدربزرگ ایلیا ودکتر یاری پورتقدیم کرد.

در بخشی دیگر حاج فریدن داوری در وصف کودکان جانباخته اشعاری قرائت وآقای سیف سادات به نمایندگی از خانواده ها از حاضران تقدیر کرد.

در این جشن که با محوریت زندگی جاری است برگزار شد برنامه قصه گویی در این موضوع امید وزندگی اجرا شد.

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا