نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

13. آبان 1397 - 11:00
مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر اثبات کردند که تا آخرین قطره خون شان از آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری چهارفصل؛ به نقل از صبح زاگرس صبح امروز راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشوربا حضور مسئولین  محلی وشمار زیادی از مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد و دانش آموزان و اقشار مختلف  در شهرهای مختلف استان آغاز شد.

 

مردم همیشه در صحنه استان با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان بار دیگر اثبات کردند که تا آخرین قطره خون شان از آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

 

حاضران در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی همچون "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آل سعود" پیام استکبار ستیزی مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد را به نمایش گذاشتند.

 

دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی و در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سردادن شعارهایی همچون "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست" و"این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده "بار دیگر آمادگی خود را برای انجام فرامین رهبری فرزانه انقلاب نشان دادند.

یاسوج:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
********************************
گچساران:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
********************************
 
دهدشت:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
********************************
لنده:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
**************************
 
سی سخت:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
**************************
 
لیکک :
 
 
 
****************************
 
چرام:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا