نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

29. آبان 1396 - 14:06
تعطیلی دوازده روزه تنها جایگاه پمپ بنزین شهر چرام باعث شده که مردم بومی و مسافران در حال تردد از مسیر چرام به دلیل نبود بنزین و تعطیلی این جایگاه به شدت دچار مشکل شوند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از چرام؛ تعطیلی دوازده روزه تنها پمپ بنزین شهر چرام باعث شده که مردم بومی و مسافران در حال تردد از مسیر چرام به دلیل نبود بنزین و تعطیلی این جایگاه به شدت دچار مشکل شوند .

 

مردم شهر چرام برای تامین  بنزین مورد نیاز بایستی علاوه بر طی کردن مسافتی طولانی یعنی بیش از 15 کیلومتر تا جایگاه بعدی خطرات جانی ناشی از کم عرض بودن  مسیر چرام به دهدشت را متحمل شوند .
 

رانندگان خودروها برای اینکه مسیر 15 کیلومتری تا جایگاه بعدی که در شهر دهدشت واقع شده است را نپیمایند بنزین مورد نیاز خود را از این دلالان خریداری میکنند .

این درحالی است که دلالان فروش بنزین با قیمتی بالاتر از قیمت واقعی بنزین در جایگاه های سوختی،این سوخت را به فروش می رسانند.

 

بر همین منوال به سراغ چمران خورشیدی مدیر تنها جایگاه پمپ بنزین شهر چرام رفتیم که در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی عنوان کرد:به دلیل بازسازی مشکلات ساختمانی و محوطه جایگاه  پمپ بنزین مجبور به تعطیلی این پمپ شدیم.

وی افزود: اگر شرکتی که سوخت از آن دریافت می کنیم قبول کند،می توانیم تا نیمه های شب به مردم چرام و مسافران خدمات رسانی کنیم و بازسازی را هم انجام دهیم.

 

 

امیدواریم مسئولان شهرستان چرام هر چه سریعتر چاره ای برای حل این مشکل بیندیشد تا مردم چرام از این مشکل رهایی یابند.
 
 
انتهای پیام/ 
 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی