نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

14. دى 1396 - 9:02
جاده معمولاً بهترین مسیر برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است اما در شهرستان چرام جاده های بین شهری از مشکلات زیادی برخوردار است که برای این مشکلات تلاش میشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از چرام؛ جاده معمولاً بهترین مسیر برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر است اما در شهرستان چرام جاده های بین شهری از مشکلات زیادی برخوردار است که برای این مشکلات تلاش میشود.

 

 

جاده محور ناامنی، مرگ و کشته شدن نیست، راه مناسب اگر نباشد پیشرفت هر شهرستان میسر نمی شود.

 

 

امروز همراه با فرماندار و مدیر راه و شهرسازی چرام و اصحاب محترم رسانه به سراغ جاده چرام به دهدشت رفتیم که یکی از جاده های بسیار خطرناک استان کهگیلویه وبویراحمد است.

در ابتدای ورود ما به این جاده با طبیعتی زیبا از چرام مواجه شدیم که چشم هر انسانی را به خود جلب می کند.اگر از چرام به طرف روستای القچین سلفی و اولیا که در جاده چرام به دهدشت قرار دارد،رانندگی کنید متوجه تغیراتی در این جاده خواهید شد.

 

 

این جاده که که لبه هایی با ارتفاع زیاد زیاد داشت،اکنون وضعیت بهتری داشته و تلاش فرماندار و مدیر راه و شهرسازی چرام در این رابطه قابل تقدیر است.

 

جاده چرام به دهدشت که چهار سال بازسازی آن دو سال راکد بود و مردم اذعان داشتند که هر روز منتظر اتفاق ناخوشایندی هستند،دوباره بازسازی این جاده شروع شد.

 

در ابتدا به سراغ مدیر راه و شهرسازی چرام رفتیم تا جزئیات این جاده را بیان کرده و اطلاعات بازسازی جدید را به ما دهد.

ذوالفقاری با بیان اینکه این جاده یکی از مشکلات مهم مردم چرام است،گفت:با همکاری فرماندار و مدیرکل راه و شهرسازی و پیگیری های پیمانکاران تا پایان سال جاری یک کیلومتر از این جاده را آسفالت خواهیم کرد.

 

وی افزود:جا دارد از همکاران و مدیرکل راه و شهرسازی استان تشکر و از اهالی روستای القچین اولیا برای همکاری ویژه در بازسازی این جاده کمال تقدیر را داشته باشم.

 

مدیر راه و شهرسازی چرام گفت: سه کیلومتر دیگر تا شهر چرام در این جاده نیازمند بازسازی است که با تامین اعتبار و همکاری خوب دوستان در سال آینده پیگیر این مورد نیز خواهیم بود.

 

در ادامه این گزارش فرماندار چرام نیز در گفتگوی اختصاصی با چرام عنوان کرد: خوشبختانه در حوزه راه و شهرسازی راکد بودن پروژه جاده چرام به دهدشت را داشتیم که با همکاری نماینده محترم و مدیرکل راه و شهرسازی و همکارانشان پروژه شروع به کار شده است.

پاداش افزود: ما تلاش خواهیم کرد تا دهه فجر یک کیلومتر از این جاده آسفالت شود و اگر مسائل جوی و آب و هوایی اجازه دهد، احتمال زیاد دارد این پروژه تا پایان سال به اتمام برسد.

 

 مقام ارشد دولت شهرستان چرام گفت: با تامین اعتبار تا برج سوم سال ۹۷ این پروژه به اتمام میرسد.

 

گفتنی است که وجود این جاده باعث ارتباط میان دو شهرستان مهم و پر جمعیت کهگیلویه و چرام میشود که روزانه ترددهای فراوانی دارد.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا