نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

3. اسفند 1396 - 20:17
بر اثر نبود گاز شهری و استفاده از سیلندر گاز رخ داد؛
تلف شدن 1000قطعه مرغ بومی در روستای قلات بهمئی+تصاویر
نویسنده: 
سید علمدار تقوی
هزار قطعه مرغ بومی بر اثر نشت گاز سیلندر در شهرستان بهمئی تلف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از آوای ماغر؛هزار قطعه مرغ بومی در روستای قلات بهمئی بر اثر نشت گاز سیلندر تلف شد.

این حادثه بر اثر نبود شبکه گاز شهری در محل مرغداری و آتش گرفتن شیلنگ سیلندر گاز رخ داد که منجر به آتش سوزی در این کارگاه تولیدی زودبازده و خفگی صدها قطعه مرغ بومی شد.

میلاد داموغ، جوان کارآفرین بهمئی که بدون استفاده از تسهیلات بانکی اقدام به راه اندازی این طرح تولیدی کرد، گفت: با توجه بیکاری و شرایط سخت اشتغال، در خانه قدیمی خود در روستای قلات اقدام به راه اندازی این واحد تولیدی کردم.

وی افزود:بر اثر نبود گاز شهری مجبورم برای تنظیم دما و راه اندازی سیستم گرمایشی از سیلندر گاز استفاده کنم، در یکی از سالن ها که در آن جوجه های زیر 7 روزه پرورش داده می شد نشستی گاز و آتش سوزی شیلنگ این خسارت را به کارگاه بنده وارد کرد.

داموغ تصریح کرد: در صورتی که به موقع متوجه حادثه نمی شدم، دو سالن دیگر پرورش مرغ که مرغ های آماده فروش در آن می باشد، هم تلف می شدند.

وی گفت: به عنوان یک کارآفرین از مسئولان شهرستان بهمئی انتظار دارم نسبت به گازرسانی روستای قلات که تنها 3کیلومتر با شهر لیکک فاصله دارد، اقدام کنند تا در کنار بهره مندی مردم از نعمت گاز شهری، مجتمع گلخانه ای شهرستان و کارگاه های تولیدی زودبازده روستایی در این حوزه رونق بیشتری پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر؛ روستای قلات با ظرفیت های گوناگون برای سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت،از توابع بخش مرکزی شهرستان بهمئی است که در سه کیلومتری شهر لیکک(مرکز شهرستان) واقع شده است.

تصاویر ضمیمه:

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی