نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

23. مهر 1396 - 18:38
ظهر امروز مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در سپاه فتح استان ضمن محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا، حمایت خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛  ظهر امروز مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب  استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در سپاه فتح استان ضمن محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا، حمایت خود  از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

سیدعلی لدنی‌نژاد در دیدار با سرهنگ انصاری  جانشین فرمانده سپاه فتح استان با بیان  اینکه سپاه پاسداران از اصلی‌ترین  ثمرات انقلاب  اسلامی است، اظهار کرد: سپاه پاسداران در دل ملت ایران قرار دارد و  روز به روز جایگاه سپاه نزد مردم رفیع‌تر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب  استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا در مورد نهادهای انقلابی ناشی از شکست نقشه‌های  استکبار در منطقه توسط سپاه پاسداران است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران نهادی انقلابی بوده که همواره در کنار  مستضعفین و مظلومان جهان بوده است، تصریح کرد: همین موضوع باعث عصبانیت زورگویان  از سپاه پاسداران شده است.

سرهنگ جهانگیر انصاری نیز با تقدیر از مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب اظهار کرد: سپاه پاسدران افتخار مردمی بودن و حمایت از مظلومان را دارد.

جانشین فرمانده سپاه فتح استان افزود: این گونه صحبت ها موجب محبوبیت هرچه بیشتر سپاه نزد مردم و مسئولان می‌شود.

در ادامه این دیدرا مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب  استان به همراه جانشین سپاه فتح استان با حضور بر گلزار مطهر شهید گمنام با آرمان‌های شهدا تجدید پیمان کردند.

 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی