نمایش 1 - 10 از 285
دقیقاً 50 روز از انتصاب کیوان آشنا به‌عنوان شهردار جدید یاسوج می‌گذرد اما تاکنون انتظارات آن‌گونه که باید برآورده نشده است و تحرک لازم در اجرای برخی پروژه‌های بزرگ و کوچک کمتر وجود دارد.
انحصارگری و انحصارطلبی هرچند ممکن است در کوتاه مدت بتوانند قدرت را قبضه و آن را به خدمت خود و گروه محدود خود بگیرند اما احتمالا با بدترین شیوه ممکن شکست بخورند.
تحرک و پویایی و نشاط زمان انتخابات شورای شهر چرا در اکثر مواقع به داشتن شوراهایی اثرگذار و تخصصی و پای کار منجر نشده است و چه عواملی باعث جدایی این خطوط از هم شده است؟
نگاهی به مهم‌ترین اتفاقات سال 98 در ایران خواهیم انداخت؛ اتفاقاتی مانند سیل در برخی استان‌های کشور در فروردین ماه تاشهادت سردار دلها در دی ماه و بیماری کرونا در اواخر زمستان 98 را به طور مختصر مرور خواهیم کرد.
مصطفی توحیدی فر در یادداشتی نوشت؛
دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از عدم حضور نماینده بویراحمد و دنا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج واکنش نشان داد.
بیانیه بسیج دانشجویی در خصوص حماسه 9 دی:
مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همانند سالیان گذشته که نشان داده اند همیشه در صف اول حمایت از انقلاب و شهدا هستند، فردا نیز با شور و حضور خود، به فتنه گران و خائنین به خون شهدا و امام شهدا نشان خواهند داد پاسداری و محافظت از ارزش های انقلاب و پشتیبانی از ولی فقیه از نان شب برایشان واجب تر است.
اغراق آمیز, چهارفصل, مدیرکانون پرورش فکری کودکان, تاجگردون, آریو برزن
کهگیلویه و بویراحمد مهد مردان نامی و گذرگاه تاریخی جنوب کشور بوده است که هموراه نام مردان نامی همچون آریو برزن بر تارک آن می درخشد. سرزمینی که کیخسروها از آن عبور کردند و مقدونی ها از آن خاطره ترس و دلهره به دل دارند.
پیشنهاد دوستانه, چهارفصل, مراسمات تکریم و معارفه, استاندار
آنچه که حائز اهمیت است، این است که برای برگزاری هر مراسم تکریم و معارفه چه در سطح مدیران ستادی و مدیران کل ادارات و مدیران شهرستانی افراد زیادی وقت می گذارند و انرژی زیادی از کارکنان اداره مربوطه گرفته می شود.
موضع گیری دکتر وکیلی حسرت آور است؛
پیام نشست امروز اقشاری از مردم بویراحمد و دنا با تاجگردون در حوزه انتخابیه زارعی این بود که وی در عمل به ایفای نمایندگی از حیث دفاع از حقوق جان باختگان سانحه هوایی و شفافیت و صداقت در این موضع گیری در کانون توجه قوم لر قرار داد و تابوهای اعتدالی را شکسته است.

صفحه‌ها