نمایش 1 - 10 از 56
یادداشت:
نفت بعنوان یک میراث گران بها قلمداد می شود اما دولت های بعد از انقلاب بیش از اینکه درپی بهره برداری صحیح از این میراث باشند بخش زیادی از بودجه کشور را با نگاه به درآمدهای نفتی طراحی کرده اند.
نگاهی به مهم‌ترین اتفاقات سال 98 در ایران خواهیم انداخت؛ اتفاقاتی مانند سیل در برخی استان‌های کشور در فروردین ماه تاشهادت سردار دلها در دی ماه و بیماری کرونا در اواخر زمستان 98 را به طور مختصر مرور خواهیم کرد.
این روز ها در کشور دو خبر را بسیار می شنویم یکی دیدار ریس جمهور کشورمان در سازمان ملل با ریس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلستان تا حمله برق آسای انصار الله یمن به عربستان سعودی .
مصطفی توحیدی فر در یادداشتی نوشت؛
دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج از عدم حضور نماینده بویراحمد و دنا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج واکنش نشان داد.
بیانیه بسیج دانشجویی در خصوص حماسه 9 دی:
مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همانند سالیان گذشته که نشان داده اند همیشه در صف اول حمایت از انقلاب و شهدا هستند، فردا نیز با شور و حضور خود، به فتنه گران و خائنین به خون شهدا و امام شهدا نشان خواهند داد پاسداری و محافظت از ارزش های انقلاب و پشتیبانی از ولی فقیه از نان شب برایشان واجب تر است.
یاداشت؛
اولين قدم در مدیرت زمان اين است که به دنبال سارقين زمان بگرديم و ببينيم کجا وقت‌مان به صورت نادرست هدر ميرود و نمي‌توانيم از آن زمان‌ها استفاده مناسبي در جهت بهره‌وري داشته باشیم.
یاداشت؛
در این سال های ملال آور برای کشور بخصوص استانهای جنوبی و غرب کشور، به نظر می رسد مصوبات دولت در حد اوراق بایگانی شده و بلاتکلیف برجای مانده است.
موشک های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اندک زمانی قیام کردند و همچون ذوالفقار علی (ع) بر سر عمربن عبدودها فرود آمدند و دیرالزور سوریه را از لوث داعشی ها و تکفیری های خبیث پاک کرد.
جناب روحانی برای عبور از گذرگاه فیش های حقوقی (که یادگار دولت سازندگی است) فقط یک راه دارد، اینکه از این به بعد شبانه روز نخوابد تا مبادا مدیری از دستور صادر شده توسط وی تخطی کند!

صفحه‌ها