نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

پربیننده ها

18. شهريور 1396 - 23:39
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی باشت نیوز ، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی خبر داد.

 

سردار مهدی انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: یک سارق حرفه‌ای که بعد از دو سال فراری بودن امروز عصر در یکی از روستاهای شهرستان گچساران دستگیر شد با همکاری برخی از بستگان و همدستانش ، یکی از ماموران پلیس را به شهادت رساند و فرار کرد.

 

وی بیان کرد: این سارق حرفه‌ای که سال‌ها پیش در استان های کهگیلویه و بویراحمد،  فارس و استان های همجوار، اقدام به سرقت مسلحانه کرده بود دو سال پیش به بهانه بیماری هنگام عزیمت از زندان به درمانگاه با کمک همدستانش فرار کرد که از آن زمان تاکنون تحت تعقیب پلیس و دستگاه قضائی قرار داشت.

 

انصاری ابراز کرد: عصر امروز ماموران نیروی انتظامی با اعزام به یکی از روستاهای اطراف شهرستان گچساران این سارق حرفه‌ای را دستگیر و دستبند زدند که با همکاری برخی از بستگان و همدستانش ضمن درگیری با مامورین پلیس ، احدی از ماموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد بنام سروان عبدالخاق فرزادیان را به شهادت رساند  که با توجه تاریکی شب و پوشش جنگلی روستا از فرصت استفاده و اقدام به فرار کرد.

 

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا