نظرخواهی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه های سایت

15. دى 1396 - 1:13
پس از اینکه هویت و اهداف فتنه گران و آشوبگران برای مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی مشخص شد،مردم تنها چند روز پس از حماسه 9دی به خیابان ها آمدند و انزجار خود را از این اقدامات انجام دادند که بر همین منوال به سراغ دو مقام ارشد دولتی و فرهنگی شهرستان چرام رفتیم تا نظر این دو عزیز را جویا شویم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل به نقل از چرام؛پس از آن که تجمع های اعتراضی مردم در برخی از شهرها و استان های کشور نسبت به مشکلات معیشتی و اقتصادی، با ورود عوامل فرصت طلب داخلی و خارجی به حاشیه کشیده شد و در روزهای اخیر شاهد بروز آشوب ها و ناآرامی هایی در سطح کشور بودیم.

 

اما پس از اینکه هویت و اهداف فتنه گران و آشوبگران برای مردم بصیر و انقلابی ایران اسلامی مشخص شد و متوجه شدند این عناصر آشوبگر که با حمایت استکبار جهانی و دولت های مرتجع منطقه به خصوص عربستان سعودی، مقاصد شوم و پلیدی را دنبال می کردند، تنها چند روز پس از حماسه 9دی به خیابان ها آمدند و انزجار خود را از این اقدامات انجام دادند .

 

بر همین منوال به سراغ دو مقام ارشد دولتی و فرهنگی شهرستان چرام رفتیم تا نظر این دو عزیز را در این رابطه جویا شویم.

 

امام جمعه چرام :

 قطعا برخی از تحرکات از جمله آتش زدن پرچم ایران و حمله به مراکز دولتی و ناامنی کار دشمنان این ملت است

 

امام جمعه چرام در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی چرام گفت:حساب منتقد و معترض به شرایط اقتصادی با مزدوران استکبار و منافقین جداست و همه قبول داریم و می پذیریم که مسئولان موظف به پیگیری مشکلات مردم هستند.

 

حجت الاسلام افشار افزود: باید اولویت دولت رفع مشکلاتی از قبیل رفع فقر و بهبود معیشت مردم باشد. وی ادامه داد: اطلاع داریم که مشکلات اقتصادی نیز مردم را نگران کرده است اما با فتنه گری و آسیب رساندن به اموال عمومی نیز مخالف هستیم.

 

خطیب جمعه چرام گفت: قطعا برخی از تحرکات از جمله آتش زدن پرچم ایران و حمله به مراکز دولتی و ناامنی کار دشمنان این ملت است که باید با چنین اشخاصی بشدت برخورد صورت پذیرد .

 

در پایان این گفتگو رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهر چرام از مردم انقلابی و مومن چرام دعوت کرد که در این راهپیمایی شرکت کنند و حمایت خویش را از نظام اسلامی وآرمان های امام ورهبری اعلام کنند.

 

فرماندار چرام:

وقتی مردم این چنین تلاش میکنند،از ما مسئولان انتظار بیشتری میرود

 

فرماندار چرام نیز با بیان اینکه مردم نسبت بسیار خوبی با نظام دارند،بیان کرد: نظام با گوشت و خون مردم کشور وصل است.

 

پاداش عنوان کرد:ولایت و رهبری از ابتدا تا انتهای این انقلاب مورد تایید بوده و خواهد بود و تشکر میکنیم از همه ی افرادی که نظام و ولایت را همراهی کردند.

 

وی افزود:مردم شهید پرور چرام برای میثاق با ولایت کنار هم قرار خواهند گرفت و یکبار دیگر دین خود را به نظام ادا خواهند کرد.

 

فرماندار چرام گفت:وقتی مردم این چنین تلاش میکنند،از ما مسئولان انتظار بیشتری میرود که بنده نیز از مسئولان میخواهم که وقت های غیر اداری خود را وقف مردم کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی