شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

پرچالش ترین موضوعی که استاندار جدید باید حل کند چیست؟

تازه ترین ها

اخبار جهان

گزارش/
مطالبه نخست وزیر لبنان در این مسیر رفت و برگشت را هنگامی مورد توجه قرار می دهیم به این مهم دست می یابیم که خلع سلاح کردن حزب الله یعنی مقابله با اصل اسلام که هیچگاه در برابر استکبار و دشمن پشت خالی نخواهد کرد.
به مناسبت هفته بسیج؛
ورود به بسیج هیچ چیز نمی خواهد و تنها کوله باری می خواهد از جنس معرفت و یک پلاک بدون شناسه که صراط و"ما عرفنی وجدنی" را مستقیم و بدور از هر بیراهه ای طی طریق می نمایند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه از آمادگی تمامی گروه های جهادی بسیج شهرستان کهگیلویه جهت اعزام به مناطق زلزله زده خبرداد و گفت: 40 نفر نیروی تخصصی سپاه کهگیلویه متشکل از پزشک و پرستار جهت اعزام به مناطق زلزله‌زده آماده باش هستند.
گزارش؛
گرفتار شدن مسئولان عربستانی در یمن و اکنون با تفرقه افکنی در بین مسلمانان لبنان و استعفای اجباری سعدالحریری از نخست وزیری، نشان از اوج بی اعتباری کشوری را دارد که در هیچ جای دنیا قابل قبول نمی باشد.
گزارش؛
مطالعات متفاوت نشان می‌دهد، کودکان رایانه را به تلویزیون ترجیح می‌دهند و سن استفاده از این وسیله در میان افراد جوامع مختلف به شکل چشم گیری کاهش یافته است. مطالعات دیگر نیز بازی‌های خشن رایانه‌ای را با افزایش پرخاشگری کودکان مرتبط دانسته‌اند.
ایران و جهان در هفته ای که گذشت؛
مهمترین خبرهای ایران و جهان در هفته ای که گذشت همایش پیاده روی اربعین و استعفای سعد حریری نخست وزیر کشور لبنان بود .
تجمیعی:
آیین نماز سیاسی عبادی و دشمن شکن جمعه در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد این هفته با حضور مردم ولایتمدار استان برگزار شد.
اخلاق در اربعین حسینی؛
بزرگترین دیپلماسی وحدت آفرین مسلمانان جهان در این شور بزرگ حسینی آنچنان فرآگیر و ملموس می باشد که با هیچ کلام و واژه ای قابل توصیف نیست.
گزارش؛
نخست وزیر مستعفی لبنان همان دست نوشته و تحریریه سعودی می باشد که از لحاظ فطری و غریزی دلبستگی خاصی به سرزمین ریاض دارد.
لحظه به لحظه با کاروان اربعین؛
حال و هوای نجف تا کربلا سراسر حزن و اندوه و مالامال از شکوه و عظمت مردمانی می باشد که تمام هستی خویش را در قتلگاه سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به جستجو نشسته اند.
گفتگوی صمیمی و خواندنی (1):
به مناسبت هفته بسج دانش آموزی خبرنگاراین پایگاه خبری با علی ثابتی یکی از دانش آموزان اعزامی در دوران دفاع مقدس از استان کهگیلویه و بویراحمد به گفتگو پرداخته است که با هم می خوانیم.
کاتسا؛
عدوات دشمن به جایی می رسد که برای اسلام ستیزی، راه مبارزه با علم و تکنولوژی را در پیش می گیرد و با ایجاد قانون و معاهده نامه های جعلی، قدرت موشکی ایران را در توانایی ماهواره برهای قاره پیما بحساب می آورد.
گزارش تصویری/
سفیر عمان برای ایجاد روابط اقتصادی برای دومین بار وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد و با بازدید از کارخانجات و جاذبه گردشگری این استان در جمع فعالان اقتصادی بر ایجاد روابط حسنه و توسعه رونق اقتصادی تاکید کرد.
با نزدیک شدن به اربعین حسینی/
پیاده روی اربعین هر ساله با استقبال میلیونها انسان و عاشقان اباعبدالله الحسین(ع)روبرو می شود که هرکسی به شیوه های متفاوت ارادت خود را نشان می دهد.
مصاحبه اختصاصی/
حجت الاسلام حمید روحانی: با پیش کشیدن مذاکره برجام 2 من را یاد دوران حکومت پهلوی در سال 1311 می اندازد که رضاشاه برای اینکه با کشور انگلستان قرارداد ملی شدن صنعت نفت را تا شصت سال دیگر تمدید کند آمد قرارداد قبلی را روی بخاری سوزاند که این کار مورد استقبال خیلی ها قرار گرفت.