شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار جهان

پرنده ای که به آشیانه نرسید؛
ما به این همه سوانح زمینی و آسمانی عادت کرده ایم که نمیدانیم در کدام مسیر و ریل زندگی حرکت کنیم که عمری مفید و قبل از مرگ را تجربه نماییم!
سعدالله زارعی به چهارفصل گفت؛
کارشناس آسیب شناسی و غرب گفت: موضوع گیری حاتمی کیا در برابر منتقدین، موضع تهاجمی خوبی بود زیرا تا به حال بچه های جبهه انقلاب حالت تدافعی داشتند.
فائزه عظیم زاده اردبیلی به چهارفصل گفت؛
استاد دانشگاه امام جعفر صادق (ع) گفت: امروز دنیا به وجود زنان ایرانی غبطه می خورد از این جهت که در یک امنیت روانی، جنسی، جسمی و در فضای اشتغال، مشارکت سیاسی و خانوادگی دارند.
فتونیوز/
هواپیمای مسافربری آسمان "ای تی آر" تهران_ یاسوج به دلیل مه آلودگی آب وهوا،ده ها خانواده دیار زاگرس نشین را عزادار کرد.
نماینده ارومیه به چهارفصل گفت؛
نادر قاضی پور گفت: رژیم صهیونیستی هزار بار گفته است که به ایران حمله خواهد کرد و ما به او توصیه می کنیم برای یک بار جرات به خرج دهد و حمله کند بعد ببیند که از نقشه جغرافیایی جهان محو خواهد شد یا نه؟!
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام واحد یاسوج؛
غرفه دستاوردهای انقلاب به مناسبت 40 سالگی انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام واحد یاسوج روز گذشته در مسیر راهپیمایان 22 بهمن برپا شد.
یاداشت تحلیلی؛
دهه فجر آوردگاه یک ملت با شعور و شهید داده ای است که برای به دست آوردن انقلاب اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده اند.
گزارش؛
دشمن می خواهد فرهنگ خود را بر ملت ایران غالب کند و در این میان با ترویج مدهای غربی، روابط نادرست بین دختر و پسر، تدوبن برنامه های ضد اخلاقی و اسلامی، استفاده از ماهواره، به هویت اسلامی و دینی ملت ایران ضربه بزند.
برجام نافرجام؛
لغو برجام راهی برای کاستن قدرت ایران در خاورمیانه و جهان، که با کشتن زمان و تحریم های ظالمانه سعی در سرکوب کردن قدرت بومی و فرا منطقه ای نظام اسلامی_ایرانی را دارند.
گزارش؛
اگر فوتبال ایران بر پایه اصول علمی و با توجه به زیر ساخت های زیر بنایی آن مورد نظر قرار گیرد، می تواند در سطح جهانی برای همیشه حرفی برای گفتن داشته باشد.
گزارش؛
مساله ای كه این روزها جامعه ما به خصوص نوجوانان و جوانان را تهدید می كند، روی آوردن به پرورش اندام و مکمل های نیرو زا به جای ورزش است كه استقبال از آن به شدت دیده می شود.
گزارش؛
امروز به وضوح می بینیم که دیش های ماهواره ای در دل زندگی مردمانی نفوذ کرده است که از کوچکترین نیازهای ضروری زندگی و رفاهی بی نصیب مانده اند!
یاداشت؛
اولين قدم در مدیرت زمان اين است که به دنبال سارقين زمان بگرديم و ببينيم کجا وقت‌مان به صورت نادرست هدر ميرود و نمي‌توانيم از آن زمان‌ها استفاده مناسبي در جهت بهره‌وري داشته باشیم.
مزایایی که علوم پزشکی برای تحصیلکردگان خود در نظر گرفته است باعث شده که علوم پزشکی به سلطان علوم در ایران تبدیل شود و در کنکورهای اخیر بیشترین داوطلب را از آن خود نماید.
یاداشت؛
در این سال های ملال آور برای کشور بخصوص استانهای جنوبی و غرب کشور، به نظر می رسد مصوبات دولت در حد اوراق بایگانی شده و بلاتکلیف برجای مانده است.