شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی

نظرسنجی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه ترین ها

گزارش

موج نگرانی در خصوص اجرای سد خرسان ۳ نه‌تنها فعالان محیط‌زیست و مردم محلی استان‌های زاگرس نشین را در برگرفته بلکه کارشناسان و فعالان ملی نیز در این خصوص هشدار داده و خواهان بازنگری در این طرح هستند.

اخبار استان

جدیدترین جوسازی رسانه‌ای چهره جنجالی؛
به نظر می‌رسد اقدامات نمایشی غلامرضا تاجگردون به یک رویه تکراری تبدیل شده است و به دنبال ایجاد یک جو رسانه ای برای روزهای حساس پیشرو و آغاز به کار مجلس شورای اسلامی ‌است.
قابل توجه استاندار؛
یکی از مدیران ستادی استانداری کهگیلویه‌وبویراحمد در روز کاری با ماشین پلاک قرمز جهت جابجایی فرزندش از مدرسه اقدام می‌کند.
در دیدار رئیس‌عدلیه با زندانیان کهگیلویه‌وبویراحمدی چه گذشت؛
درجریان سفر حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای به کهگیلویه وبویراحمد، رسیدگی و اتخاذ تدابیر پیرامون یک پرونده‌ مهم بامحوریت جرائم اقتصادی و فساداداری و همچنین یک پرونده کثیرالشاکی، در دستور کار رئیس عدلیه قرار گرفت.
حکم زندان وزیر، دستگیری زیباکلام، چای دبش؛
سفر رئیس قوه قضائیه به استان کهگیلویه و بویراحمد حاوی خبرهای مهمی در خصوص حکم زندان وزیر سابق جهاد کشاورزی، دستگیری صادق زیباکلام و ماجرای چای دبش بود.
باران مهمان سرزمین چهارفصل؛
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی سامانه بارشی از امروز به مدت چهار روز وارد استان می شود.
نابسامانی پارک‌ها در شهریاسوج؛
یاسوج دارای چندین پارک بزرگ در مناطق ساحلی و همسایگی رودخانه بشار است که همین مسئله باعث شده که در سرود جنوبی و شمالی این شهر زیبا ، دیگر شاهد پارک های محله ای نباشیم.
روز دختر تمام شد؛
امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد چه اندازه در مهارت‌آموزی به بانوان به‌ویژه بانوان بی‌سرپرست و بد‌سرپرست فعالیت دارد.
در نشست خبری با خبرنگاران مطرح شد؛
رئیس دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری اجلاسیه شهدای دانشجو معلم خبر داد و گفت: ۳۴ شهید دانشجو معلم در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد
در آستانه دهه کرامت صورت گرفت؛
"دومین جشنواره تربیتی شجره‌ی طوبی" در آستانه دهه کرامت شروع به کار کرد.
مسئول بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد:
مسئول بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج سازندگی در جهت تزریق امید آفرینی در جامعه در همه ابعاد به خوبی ایفای نقش کرده است؛ چرا که هدف بسیج سازندگی تزریق روحیه امیدآفرینی به جامعه است.
خطاب به منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون؛
انتخاب مشاورین درست و همچنین همراهی افراد متخصص و متعهد این روزها نقطه‌ضعف اساسی محمد بهرامی است، بهرامی که با شعار عمل‌گرایی به صحنه آمده است، این روزها به درگیری‌های درون خیمه‌ای گرفتارشده است.
به همت بسیج سازندگی سپاه فتح؛
مسئول بسیج‌سازندگی سپاه‌فتح گفت:در راستای کنگره ملی دوهزار شهید استان، ۲هزار جهیزیه هر یک با نام یک شهید توزیع می‌شود که هم اکنون ۱هزار جهیزیه تقدیم شده و تا پایان کنگره و شهریورماه ۱هزار مورددیگر هدیه داده می‌شود.
فرماندار بویراحمد:
فرماندار بویراحمد از شرکت نکردن شهردار یاسوج در جلسات شورای اداری انتقاد و گفت: شهرداری باید تکلیف خودش را با دولت مشخص کند.
معاون‌ رئیس‌جمهور در جمع کارگران نفت مطرح کرد:
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: امروز به استقلال کامل در حوزه نفت رسیده‌ایم و یک صنعت پیشرو است و متوسط رشد اقتصادی ما بالاتر از ۶ درصد است که این آمار در صنعت نفت هم بیشتر است.
وزیر علوم در بدو ورود به یاسوج:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بدو ورود به شهر یاسوج گفت: از همه دانشگاهیان می‌خواهم در مقابل نسل‌کشی و درندگی و کشتن بانوان و کودکان فلسطینی حساسیت نشان دهند.