شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار استان

جاده ارتباطی امامزاده بی بی حکیمه در شهرستان گچساران،سازماندهی پایانه ها و ایستگاه های مسافربری ،مکان های پر تردد و حادثه خیز شهر یاسوج از جمله مواردی بود که در کارگروه شورای ترافیک استان مطرح شد.
بسیج دانشجویی مدیران استان را به چالش می کشد؛
بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در نامه های جداگانه از مدیرکل منابع طبیعی، مدیر کل آب منطقه ای و همچنین مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان دعوت کرده است تا با حضور در نشست های پرسش و پاسخ دانشجویی، به سوالات درباره پتروشیمی سقاوه پاسخ دهند .
روز طبیعت؛
در تاریخچه سیزده بدر نه تنها بدی و نحسی ای وجود ندارد، بلکه سرشار از خوبی و شادی است و یک جشن بزرگ ملی از مجموعه جشن های نوروزی محسوب می شود.
در سیزده بدر؛
مرگ هر بوته و شاخه سبز، مرگ ما انسانهاست پس نگذاریم که طبیعت بمیرد چون حیات می میرد!
12 فروردین، روز جمهوری اسلامی؛
بنیانگذار کبیر انقلاب: صبحگاه ۱۲ فروردین که روز نخستین حکومت الله است از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ماست، ملت ما باید این روز را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
رئیس فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد؛
جلال پورانفر گفت: پرسنل زحمت کش این واحد با ارتقای توان ماموریتی تا رسیدن بر بالین مصدومین در کمترین زمان را در جاده به 9/3 دقیقه و در شهر به 5/6 دقیقه ارتقا بخشیده اند.
از خانوادگی تا خوانندگی؛
جاذبه زنانه و احساسی ترامپ، هر روز بیش از پیش آشکارتر می گردد که نشان می دهد شاید در آینده نزدیک وزرات جنگ و کلید خزانه داری کاخ سفید تغییر و تحول زنانه داشته باشد.
بمناسبت چهلمین روز سانحه هوایی تهران_یاسوج؛
روزهای پایانی بهمن ماه سال جاری، پیام آور سانحۀ مرگبار پروازی بود که همه مسافران "هواپیمایی آسمان" در آسمان کهگیلویه و بویراحمد آسمانی شدند.
معاون سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد؛
حجت الاسلام موسوی متین گفت: برنامه های خوبی برای معتکفین در نظر گرفته شده است که با توجه به استقبال و پیشنهادات مردمی، از گویندگان و مداحان کشوری طبق سنوات قبل استفاده خواهد شد.
به مناسبت تولد امام علی(ع) و روز پدر؛
موسی(ع) هارون را داشت و باز در غربت بود و همچنان تنها بود ولی محمد(ص) تو را دارد که بت های کفر را به خاک نابودی می کشاند.
مهمانان بهاری؛
آشیانه ساختن پرستوها بر سقف خانه ها از قدیم الایام به عنوان نماد پیوند این پرنده مهاجر با بشریت است، باشد میزبانان خوبی برای این مسافران نوروزی باشیم.
آجیل در دست دلالان بازار؛
تا به امروز مرجع مشخصی برای تعیین نرخ خرید محصول از کشاورزان معین نشده است، اما هر سال در این بازه زمانی قیمت های شناوری از سوی تعاونی های کشاورزی، شرکت پسته و دلالان بازار اعلام می شود.
سرپرست اسبق آتشنشانی بویراحمد؛
رستمی گفت: هیچگونه موردی فی مابین اینجانب و شهردار نبوده است و خوشبختانه روابط حسنه ای برقرار است و این انتصاب نمی تواند دلیلی بر موارد حاشیه ای بین ما تلقی گردد.
به مناسبت ولادت حضرت امام محمدتقی(ع)؛
امام جواد علیه السلام به دلیل قابلیت و لیاقت و بهره‌مندی از موهبت الهی از جایگاهی رفیع در پیشگاه خداوند و تمام کسانی که بهره‌ای از شناخت امام دارند برخوردار است.
اسلام لیبرالیستی؛
اسلام آمریکایی دو شاخه دارد؛ یکی اسلام تکفیری وهابی است که ریشه آن در عربستان سعودی است و دیگری اسلام لیبرال است که ریشه آن در ترکیه است.