شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار جهان

یک کلام حرف حساب؛
پرویز فلاحی پور(بازیگر) گفت: صحبت‌های بازیگران خانم سینما در جشنواره فیلم "برلین نانه" تنها یک نوع فیگور و ژست روشنفکرانه بود.
در سالروز گرامیداشت یاد شهداء؛
"شهادت" کلاس همیشه دایر حرکتی است که تمامی انسان ها را در هر برهه زمان ثبت نام می کند و "شهدا،" محصلان برگزیده این مدرسه اند.
در پی واردات جوجه؛
واردات جوجه ها از آنسوی مرزها نه تنها بازار را به تعادل و ثبات نرسانید بلکه بی ثباتی را در با ورود خود به اوج رسانید.
سونامی جراحی بینی در ایران؛
آمارها نشان می دهد: 20 درصد افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهند مبتلا به اضطراب، وسواس و افسردگی، 70 درصد دارای شخصیت خودشیفته و فقط 10 درصد آنها نیازمند عمل جراحی زیبایی هستند.
در آستانه عید نوروز؛
وقتی هدفمندی یارانه ها به درستی اجرا نمی شود، امروز ما می‌فهمیم فقدان اقتصادان برجسته و پاک در این مرحله چه آسیبی به 80 میلیون‌شهروند ایرانی وارد می‌نماید!
سعدالله زارعی به چهارفصل گفت؛
کارشناس مسائل غرب گفت: امیدی که غربی ها بخصوص آمریکا که به اجرای برجام داشتند، می خواستند از این طریق امتیازی از ایران بگیرند که در این راه ناکام ماندند.
پرنده ای که به آشیانه نرسید؛
ما به این همه سوانح زمینی و آسمانی عادت کرده ایم که نمیدانیم در کدام مسیر و ریل زندگی حرکت کنیم که عمری مفید و قبل از مرگ را تجربه نماییم!
سعدالله زارعی به چهارفصل گفت؛
کارشناس آسیب شناسی و غرب گفت: موضوع گیری حاتمی کیا در برابر منتقدین، موضع تهاجمی خوبی بود زیرا تا به حال بچه های جبهه انقلاب حالت تدافعی داشتند.
فائزه عظیم زاده اردبیلی به چهارفصل گفت؛
استاد دانشگاه امام جعفر صادق (ع) گفت: امروز دنیا به وجود زنان ایرانی غبطه می خورد از این جهت که در یک امنیت روانی، جنسی، جسمی و در فضای اشتغال، مشارکت سیاسی و خانوادگی دارند.
فتونیوز/
هواپیمای مسافربری آسمان "ای تی آر" تهران_ یاسوج به دلیل مه آلودگی آب وهوا،ده ها خانواده دیار زاگرس نشین را عزادار کرد.
نماینده ارومیه به چهارفصل گفت؛
نادر قاضی پور گفت: رژیم صهیونیستی هزار بار گفته است که به ایران حمله خواهد کرد و ما به او توصیه می کنیم برای یک بار جرات به خرج دهد و حمله کند بعد ببیند که از نقشه جغرافیایی جهان محو خواهد شد یا نه؟!
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام واحد یاسوج؛
غرفه دستاوردهای انقلاب به مناسبت 40 سالگی انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام واحد یاسوج روز گذشته در مسیر راهپیمایان 22 بهمن برپا شد.
یاداشت تحلیلی؛
دهه فجر آوردگاه یک ملت با شعور و شهید داده ای است که برای به دست آوردن انقلاب اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نورزیده اند.
گزارش؛
دشمن می خواهد فرهنگ خود را بر ملت ایران غالب کند و در این میان با ترویج مدهای غربی، روابط نادرست بین دختر و پسر، تدوبن برنامه های ضد اخلاقی و اسلامی، استفاده از ماهواره، به هویت اسلامی و دینی ملت ایران ضربه بزند.
برجام نافرجام؛
لغو برجام راهی برای کاستن قدرت ایران در خاورمیانه و جهان، که با کشتن زمان و تحریم های ظالمانه سعی در سرکوب کردن قدرت بومی و فرا منطقه ای نظام اسلامی_ایرانی را دارند.