شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی

نظرسنجی

آیا ازعملکرد مهدی روشنفکر در توسعه شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون راضی هستید؟

تازه ترین ها

گزارش

موج نگرانی در خصوص اجرای سد خرسان ۳ نه‌تنها فعالان محیط‌زیست و مردم محلی استان‌های زاگرس نشین را در برگرفته بلکه کارشناسان و فعالان ملی نیز در این خصوص هشدار داده و خواهان بازنگری در این طرح هستند.

اخبار استان

بازار و اصناف یاسوج حال و هوای محرم گرفت.
داغ‌های مجازی؛
نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در جدیدترین کلیپ خود از پیراهنی با یقه دیپلمات استفاده کرده است که با واکنش جالب برخی کاربران فضای مجازی همراه بود.
نماینده مردم کهگیلویه‌وبویراحمد در مجلس خبرگان:
نماینده مردم کهگیلویه‌وبویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات گذشته یکی از آزمایش‌های الهی بود افرادی که رای دادند، افرادی که رای اخذ کردند و افرادی که رای‌ها را شمارش کردند مورد امتحان الهی قرار گرفتند؛
جوان گچسارانی که محافظ «شهید چمران» بود+ تصاویر
«شهید چمران» خیلی زود باروحیه انقلابی «سید جهان ناصری» آشنا و او را انتخاب و در مأموریت‌های ویژه به همراه خود داشت و بارها پیشانی او را می‌بوسید و در بغل می‌گرفت.
یاسوج در محاصره زباله؛
وجود زباله‌های مختلف در ورودی شهر یاسوج و در محدوده بلهزار پایین سبب ایجاد حس منفی برای ساکنان و مسافران این شهر گردشگری شده است تا حل این مشکل در انتظار اقدام متولیان مربوطه باشد
وزیر کشور وارد یاسوج شد؛
افتتاح پل چهارم بشار یاسوج بعد از 10 سال از مهمترین برنامه‌های سفر وزیر کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد است.
با حضور وزیرکشور صورت گرفت؛
با حضور وزیر کشور ۲۸۸واحد نهضت ملی مسکن در گچساران افتتاح شد.
معاونت سیاسی استاندار:
معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: انتخابات مهم‌ترین راه ایجاد تحول در یک جامعه است، آن هم جوامعی که جوامع مردم‌سالار هستند.
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: تواضع و اخلاق مداری شهید رئیسی هم نوعی الگوی جدید حکمرانی گمشده ما در سالیان گذشته بود که شهید رئیسی این را نیز احیا کرد.
داغ‌های مجازی؛
خلبان فرودگاه یاسوج به همه آموخت که باید به نماز اول وقت اهمیت بیشتری بدهیم.
فرمانده سپاه فتح:
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد شاخصه‌های یک رئیس‌جمهور اصلح را عنوان کرد و گفت: کسی را می‌خواهیم که سرباز رهبر باشد و ولایت‌مداری شاخصه او باشد.
مطالبات مردمی از آبفای بویراحمد؛
مشکل ادامه‌دار کمبود آب در روستای تل خسرو سبب گلایه شهروندان این مناطق و بیان مطالباتی از سوی آنها خطاب به آب و فاضلاب بویراحمد شده است.
سفر به ۳۱ استان در ۳ سال؛
افتتاح و بهره برداری؛ واژه های پرتکرار حضور پربرکت خادم الرضا شهید رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد است.
ترویج فرهنگ بومی رونقی برای ازدواج؛
ترویج ازدواج در بین زوج‌های جوان با تبیین سبک زندگی ایرانی - اسلامی توسط ارگان‌های مختلف از جمله ورزش و جوانان محقق می‌شود و این ارگان می‌تواند نقش محوری داشته باشد.
جلوگیری از قطع و قاچاق درختان جنگلی در روستای تمنک (بخش پاتاوه) شهرستان دنا، مستلزم تدابیر ویژه مسئولان در این زمینه است.